Sylwester Beskidy – sprawdzony sposób na szampańską zabawę !

Sylwester Beskidy – sprawdzony sposób na szampańską zabawę !

27 września, 2018 Wyłączono przez DB

Sylwester 2018/2019 zbliża się nieubłaganie. Jeśli nie macie jeszcze planów zachęcamy do zapoznania się z jedną z naszych propozycji na spędzenie tego niesamowitego wieczoru. Sylwester w górach Beskidzkich niesie za sobą wiele zalet. Jakich? Zapraszamy do lektury !

Sylwester Beskidy  – zabawa w dobrej cenie !

Zabawa zabawą ale koszty są ważne zawsze. Wynajmując domek w górach oszczędzamy chociażby na takich rzeczach jak restauracyjne jedzenie czy barowe ceny alkoholu. W domu znajduje się wyposażona kuchnia, gdzie samodzielnie możemy przygotować sylwestrowe przekąski. A własny alkohol w domku nie jest zabroniony, jak to jest w przypadku wielu zabaw sylwestrowych.

Piękne widoki

Sylwester spędzony w górach am wiele zalet. Jedną z nich są niesamowite widoki i klimat jaki nadają lasy, pagórki oraz śnieżna pogoda. Hotel Odys w Żywcu to miejsce położone tuż przy jeziorze Żywieckim, lokalizacyjnie miejsce to jest bardzo urokliwe. Łączy krajobraz zaśnieżonych drzew, oblodzonego jeziora oraz gór Beskidzkich. Hotel oferuje wynajem domków drewnianych na czas Sylwestra i nie tylko. To może być wasza sylwestrowa lokalizacja.

sylwester beskidy

Świętowanie w gronie znajomych

Wynajęcie domku w górach to sposób na wejście w nowy rok w gronie przyjaciół, znajomych i najbliższych. Co więcej, Żywiec to doskonały punkt wypadowy do miejscowości turystycznych jak Wisła czy Szczyrk, gdzie możecie poczuć górskie klimaty, skorzystać ze stoków narciarskich, basenów oraz góralskich karczm.