Szufelka automatyczna Leovac – dlaczego warto w nią zainwestować?

Szufelka automatyczna Leovac – dlaczego warto w nią zainwestować?

2 kwietnia, 2021 Wyłączono przez A S

Budujesz dom i zamierzasz zainstalować w nim system centralnego odkurzania? Koniecznie sprawdź czym jest szufelka automatyczna Leovac i dlaczego warto w nią zainwestować! Zapraszamy do lektury.

Szufelka do odkurzacza centralnego – na jakiej zasadzie działa?

Podczas budowy domu zdecydowałeś się na instalację systemu centralnego odkurzania? To naprawdę świetny pomysł! Warto jednak przemyśleć również inwestycję w dodatkowe elementy, które będą równie przydatne na co dzień. Mowa o tytułowej szufelce automatycznej. Szufelka do odkurzacza centralnego to specjalny element, który montowany jest przy podłodze. Jest połączone siecią rur z jednostką centralną naszego odkurzacza. Ten niewielki element służy przede wszystkim do przyspieszania, ale i ułatwiania sprzątania. Szczególnie w trudno dostępnych miejscach, w kątach czy przy podłodze. Uruchamia się ją przyciskiem, a po uruchomieniu zaczyna zasysać (wraz z powietrzem) śmieci i zabrudzenia, które znalazły się tuż przy jej wlocie. Po zamieceniu wszystkich zanieczyszczeń wystarczy zamknąć jej wlot, a ona automatycznie się wyłączy.

Szufelka automatyczna Leovac – charakterystyka

Szufelka automatyczna Leovac przeznaczona jest do odkurzacza centralnego tej marki. Sprawdzi się szczególnie w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy przedpokój. Pomoże na co dzień utrzymać porządek na podłodze przy koszu na śmieci czy też zlewozmywaku, gdzie często ląduje jedzenie. Ale również przy szafce z butami, gdzie zbiera się błoto i kurz. Model Leovac z łatwością będzie wpasować do nowoczesnych i eleganckich wnętrz (również eleganckich kuchni), ponieważ cechuje go bardzo szeroki wybór kolorów i nowoczesne, nienachalne wzornictwo.