Dom i oświetlenie – Taśma LED wodoszczelna

Dom i oświetlenie – Taśma LED wodoszczelna

24 grudnia, 2020 Wyłączono przez PiGl

Jesteś na etapie montowania oświetlenia we własnym domu? Taśma LED wodoszczelna świetnie sprawdzi się do instalacji w trudno dostępnych miejscach. Jej elastyczna konstrukcja sprawia, że dopasowuje się do kształtu powierzchni, na której chcemy zainstalować oświetlenie. Taśmy są pokryte sylikonem, dzięki czemu nie musimy obawiać się występującej wilgoci w danym pomieszczeniu. Paski są również odporne na wodę i zanieczyszczenia.

Stosowanie taśmy LED wodoszczelnej

Żelowe paski LED są niezwykle odporne na kurz i wilgoć. Bez obaw możemy je stosować w łazience czy kuchni, gdzie poziom wilgoci jest dosyć duży. Wedle uznania możemy wybierać długość pasków po przez przecięcie jej w wybranym miejscu. Taśmy LED wodoszczelne występują w kilku wariantach kolorystycznych. Samoprzylepna zewnętrzna strona ułatwia montaż. Cały użyty materiał na pokrycie taśm jest odporny na wysokie temperatury i nie odbarwia się. Dzięki czemu możemy cieszyć się czystym i przejrzystym światłem przez długie lata.

Tasma LED 72W 300LED SMD 5050 CRI 80 IP65 Zimna 5m

Wybór odpowiedniego oświetlenia

Jeśli nie jesteśmy pewni jaki rodzaj taśmy LED wodoszczelnej będzie najlepszym wyborem w naszym mieszkaniu, to możemy poradzić się specjalistów w sklepach. Na miejscu na pewno, ktoś udzieli nam porady i dostosuje odpowiednie taśmy, które spełnią nasze oczekiwania. Dzięki odpowiednio dobranemu zestawowi pasków, będziemy mogli cieszyć się pięknym oświetleniem przez długie lata.