Tatuaże realistyczne – czym się charakteryzują?

Tatuaże realistyczne – czym się charakteryzują?

27 grudnia, 2021 Wyłączono przez DB

Czym charakteryzują się tatuaże realistyczne? Czy możemy wyróżnić ich typowe cechy, w porównaniu do innych styli jakie funkcjonują w tatuatorskim świecie?

realistyczny3

Styl realistyczny w branży tatauatorskiej

Istnieje wiele różnych stylów, do których skłaniają się artyści tworzący tatuaże, zależne to jest od indywidualnych umiejętności, możliwości artsty oraz walurów estetycznych jakie doceniają. Wielu tatuatorów tworzy mieszankę stylów łącząc formy abstrakcyjne, ilustracyjne, pop-artowe i realistyczne. Tatuaże z klasycznym realizmem stały się popularne dopiero od lat pięćdziesiątych i od tego czasu bardzo się rozwinęły. Tatuaże realistyczne mogą przedstawiać wszystko, a jedynym wymogiem jest to, aby tatuaż wyglądał jak najbardziej fotorealistycznie.

Gdzie wykonac tatuaże realistyczne?

Portrety sławnych ludzi, bliskich, natury i znaczących przedmiotów to częsty wybór realistycznych tatuaży. Jeśli chcesz uczcić ważną osobę, przedmiot lub wydarzenie w swoim życiu, realizm może być świetnym stylem tatuażu do rozważenia. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny salon tatuażu warto upewnić się, że Twój artysta ma doświadczenie w realistycznych tatuażach. Jak to zrobić? Sprawdź portfolio salonów oraz pracującego teamu, aby zobaczyć, jak realistyczna może być ich praca. Gdzie szukać realistycznych tatuatorów? Znajdziesz ich w salonach Rock N Roll Tattoo, które działają w wielu, dużych mistach Polski jak Kraków, Bielsko – Biała, Warszawa czy Wrocław.