Feminizowane nasiona thc victory dutch passion

Feminizowane nasiona thc victory dutch passion

3 stycznia, 2021 Wyłączono przez DB

Wynalezienie nasion feminizowanych to jedno z osiągnięć Dutch Passion. Dzięki temu stali się pionierami na rynku, którymi są do dzisiaj. A co nowego można powiedzieć o kolejnej nowości rynkowej proponowanej przez Dutch passion jaką jest Thc victory dutch passion?

Nowy kannabinoid w Thc victory

thc victory dutch passion


Kolejne szalenie ciekawe odkrycie zespółu dutch passion? Specjaliści uzyskali pierwszą na rynku, stabilną, bogatą w THCV odmianę. Czym wyróżnia się owa odmiana na rynku? Roślina przedstawia stosunek THC i THC-V 1:1, co czyni są bardzo wyjątkową. Zawiera, długo poszukiwany, nowy kannabinoid, czyli – THCV. Thc victory dutch passion cieszy się dużym zainteresowaniem medycznym, choć konieczne są dalsze badania kliniczne, aby odkryć pełny potencjał THCV, inaczej  tetrahydrokannabiwaryny.

Thc victory dutch passion w ofercie sklepu Hiszpańskie nasiona

W ofercie sklepu Hiszpańskie nasiona znajdziemy szereg propozycji od Dutch Passion, w tym także thc victory. Co jeszcze warto wiedziec o tych nasionach? Jest to odmiana średniej wielkości i jest dość powolna, podczas wczesnego wzrostu wegetatywnego. Dopiero podczas, gdy pojawia się trzecie międzywęźle, nabiera prędkości i wigoru. Kwitnienie Indoor oraz outdoor to w obu przypadkach 11 tygodni. Ważna jest także informacja o terpenach, któe to wyraźnie zbliżają się w stronę cytrusowej strony spektrum.