Torby reklamowe jako idealny środek na promocję

Torby reklamowe jako idealny środek na promocję

15 września, 2015 Wyłączono przez Gosia

Jak zareklamować się skutecznie, ale tanio, jednocześnie pozostając w zgodzie z naturalnym środowiskiem? Propozycja Kętrzyńskiej firmy MK-Pak to biodegradowalne, papierowe torby  z zaprojektowanym przez klienta nadrukiem.

Torby reklamowe

To świetne rozwiązanie – torby to przedmioty, które są w użyciu nawet bez swojej dodanej wartości reklamowej. Są powszechne, tanie i oferują przestrzeń reklamową, która klient może wykorzystać projektując swoje własne, personalizowane torby reklamowe.

Reklama na torbie będzie zauważona przez bardzo dużą liczbę osób – każdy idący ulicą klient naszego klienta niosący torby reklamowe jest chodzącą reklamą. Warto również pamiętać, że dużo ludzi zachowuje torby do przyszłego użytku – w takim przypadku reklama może być widoczna naprawdę długo.

 

Torby reklamowe

Wśród toreb reklamowych możemy wyróżnić:

  • torby papierowe
  • torby foliowe

Firma MK-Pak oprócz papierowych toreb w kilku rozmiarach produkuje również różnej wielkości foliowe torby reklamowe, foliopaki oraz różnego rodzaju reklamówki. Choć są one równie dobrym sposobem na skuteczne zareklamowanie się jak papierowe torby reklamowe, klient musi pamiętać o zaznaczeniu konieczności odpowiedniej utylizacji toreb z tworzyw sztucznych, aby reklama nie odbiła się negatywnie na środowisku.


Zapraszamy na stronę internetową MK-Pak do zakładki Galeria, aby zobaczyć przykłady naszych realizacji.
http://www.mk-pak.pl/kontakt.html