Najlepsze imprezy integracyjne Białystok

Najlepsze imprezy integracyjne Białystok

15 września, 2015 Wyłączono przez Gosia

Imprezy integracyjne Białystok  w In The Room

Czym powinna charakteryzować się idealna impreza integracyjna? Czego należy unikać? Jak i gdzie ją zorganizować? Te kwestie trapią wielu szefów i menedżerów w Polsce.


Podstawową cechą, jaką powinna charakteryzować się udana impreza integracyjna jest stan pełnego zaangażowania pracowników na czynnościach, która zakłada interakcję między nimi. Z tego powodu powszechnie panuje wyświechtane już dosyć przekonanie, że impreza integracyjna = gra planszowa w barze, pubie lub restauracji.

Choć ma to swoje uzasadnienie, ponieważ gry planszowe rzeczywiście wymuszają współpracę, nie warto ograniczać się do tak podstawowych pomysłów. Dlatego proponujemy nieszablonowe, świeże rozwiązanie – imprezy integracyjne Białystok oraz Częstochowa w escape roomie In The Room!

In The Room to sześć pokojów, z których należy uciec rozwiązując złożone, inteligentne zagadki przed upływem godzinnego limitu czasu. W przeciwieństwie do niezbyt angażujących gier planszowych, escape room bez reszty pochłania uczestników gry w pokręcony i często przerażający świat. Nikt nie będzie czuł się zmuszony do podejmowania interakcji – zamiast tego cały zespół będzie żywo współpracował nad rozwiązaniem zagadki i wydostaniem się z pokoju.

In the Room Częstochowa

Jeżeli więc chcesz, żeby następna impreza integracyjna rzeczywiście zintegrowała Twój zespół, zapraszamy do In The Room – imprezy integracyjne Białystok oraz Częstochowa.