Wanna retro -stwórz wnętrze vintage!

Wanna retro -stwórz wnętrze vintage!

6 czerwca, 2019 Wyłączono przez KB

Od wielu lat styl retro święci triumfy. Uwielbiamy retro ubrania, a Audrey czy też Marilyn są ikonami. Już nie tylko aktorkami, ale też osobami, które widnieją na kubkach i plakatach. Dlatego też coraz więcej osób chce wprowadzić ten styl do całego swojego mieszkania. By to zrobić wybierają np. wanna retro połączona z ciekawymi bateriami kranowymi stworzy ciekawy styl glam.

Wanna retro – bez rur wokół!

Wanna retro to w głównej mierze wanny wolnostojące. Takie wanny oferują producenci tacy jak – Artceram, Cielo, Flamina, Galassia, Globo, GSI, Marmite. W ofercie jest np. wanna retro marki Gloob, która jest biała, przez co dobrze komponuje się z każdym kolorem ścian. Ma 170×80 cm. Oprócz niej dostępna jest wanna marmite Aurora, która nie ma przelewu.

A może złote nóżki?

Jeśli zaś chcesz wykorzystać swoją starą wannę i dodać jej retro sznytu warto pomyśleć o wymianie nóg na jakieś bardziej stylowe. W sklepie z armaturą Sanitbuy dostępne są nogi do wanien Romance Lion chromowane.

łazienka z wanną wolnostojącą retro

Wanna retro z kolei od GSI oferuje wykończenie w kolorze złotym. Daje to efekt glamour. Jej wielkość to 175×82 cm.
Warto podkreślić, że wanna tego typu to nie jest rozwiązanie do malutkich łazienek. Na tego typu wannę potrzebna jest przestrzeń, która dobrze wyeksponuje retro elementy. Do tego to wanna wolnostojąca – posiadanie takiej wanny ma sens tylko wtedy gdy widać, że wanna stoi bez rur wokół.