Weeknd After Hours – doskonały album na wiosenne popołudnia

Weeknd After Hours – doskonały album na wiosenne popołudnia

29 maja, 2020 Wyłączono przez RG

Jeśli szukasz albumu, który umili Ci wiosenne popołudnia to sprawdź koniecznie krążek Weeknd After Hours. Jest to płyta kanadyjskiego wokalisty, który  kontynuuje na niej mroczną opowieść o miejskiej nocy. Jest to jego czwarte wydanie – czy najlepsze? O tym przeczytacie na łamach tego wpisu.

Weeknd After Hours – czwarty krążek kanadyjskiego wokalisty

After Hours to czwarty studyjny album kanadyjskiego artysty – Weeknd’a. Został on wydany 20 marca 2020 roku sumptem wytwórni XO oraz Republic Records. Powstał on jako pierwszy solowy projekt tego wokalisty od 2016 roku. To właśnie bowiem wtedy wyszła płyta Starboy. 2 lata później światło dzienne ujrzał też minialbum My Dear Melancholy. W listopadzie 2019 roku miała miejsce premiera dwóch singli – Heartless oraz Blinding Lights. Były one zapowiedzią opisywanego dziś albumu. Co ciekawe, pierwszy z nich stał się hitem i zajął szczyt notowania Billboard Hot 100. Warto dodać, że promocja płyty Weeknd After Hours zostanie wzbogacona o trasą koncertową, która ma odbyć się pomiędzy czerwcem a listopadem bieżącego roku.

Płyta dedykowana dla fanów R&B, trapu i popu

Album Weeknd After Hours to gratka dla osób lubujących się w muzyce z gatunku R&B, trap oraz POP. Stanowi on doskonałą ekspresję autora i miksturę synthpopu oraz muzyki dance z lat 70. Dzięki singlom, można stwierdzić że Weeknd jest w doskonałej formie, a jego nowa płyta jest warta każdej złotówki.

Weeknd After Hours