Wszystkie części Harry’ego Pottera czekają na Ciebie!

Wszystkie części Harry’ego Pottera czekają na Ciebie!

14 kwietnia, 2022 Wyłączono przez R Z

Jeżeli nigdy nie oglądałeś, albo czytałeś Harry’ego Pottera to jest to błąd, który koniecznie trzeba nadrobić. Jest to jedna z opowieści, która kreowała współczesny świat, a historia wykreowana przez J.K Rowling ciągle pobudza wyobraźnię odbiorców na całym świecie! Odkryj razem z nami wszystkie części Harry’ego Pottera!

Poznajcie wszystkie części Harry’ego Pottera

Nie da się ukryć, że jest to bardzo rozbudowana opowieść w dodatku wydawana książkowo oraz filmowo przez ponad 10 lat! Dla osoby niemającej wcześniej żadnego kontaktu z tą historią ta skala może być wręcz przytłaczająca! Jednakże zdecydowanie warto przejść przez wszystkie części Harry’ego Pottera, żeby odkryć ten magiczny i zaczarowany świat. Sprawdź, skąd się wziął ten światowy fenomen, oraz dowiedz się, skąd bierze się to niekończące zainteresowanie!

Wszystkie części Harry'ego Pottera

W jakiej kolejności powinnście czytać?

Książką od którą powinieneś zacząć magiczną przygodę, jest „Kamień Filozoficzny”, który opowiada o początku czarodziejskiego życia Harry’ego Pottera. Nie będziemy tutaj wdawać się w szczegóły, ponieważ warto poznać tę opowieść samemu, dlatego następnymi częściami jest „Komnata Tajemnic” i „Więzień Azkabanu”. W trakcie kolejnych książek widzimy ewolucją bohaterów, wątki się przeplatają oraz następuje stopniowe zagęszczanie klimatu. Trzy kolejne części to „Czara Ognia”, „Zakon Feniksa” oraz „Książę Półkrwi”. Tutaj już akcja zmierza ku ostatecznemu zakończeniu oraz stopniowo zamykane są wątki, a koniec samej historii poznamy w „Insygniach Śmierci”. Poznaliście wszystkie części Harry’ego Pottera – teraz nie zostało wam nic innego niż zanurzenie się w tym pięknym świecie. A jeżeli jeszcze będzie wam mało, to polecamy filmy! Istnieją także spin-offy, takie jak „Fantastyczne zwierzęta”, oraz „Przeklęte dziecko”. Sprawdźcie sami i przekonajcie się, czym zachwyca się świat!