Czy warto odwiedzić park rozrywki w Zatorze?

Czy warto odwiedzić park rozrywki w Zatorze?

12 kwietnia, 2022 Wyłączono przez DB

Rynek w naszym kraju oferuje szeroki wybór rozrywki zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci w wieku szkolnym czy wczesnoszkolnym a także dla nastolatków. Jeśli pragniesz podróżować całą rodziną, znaleźć ciekawy sposób na spędzenie wspólnie czasu i budowanie rodzinnych wspomnień, mamy dla Ciebie rozwiązanie – park rozrywki w Zatorze.

Gdzie szukać rozrywki dla całej rodziny?

pexels min an 749061

Dlaczego to dobra opcja? Energylandia to ogromny park rozrywki, który mieści się godzinę od Szczyrku, gdzie na przykład możesz zabookować nocleg w górskiej chacie, minimalistycznym domku czy też przyjemnym pensjonacie z basenem jak Górska Legenda, który przygotował wiele udoskonaleń dla najmłodszych gości i ich rodzin. Energylandia to miejsce, w którym z pewnością spędzicie, wraz z rodziną cały dzień, korzystając z licznych atrakcji, by po pełnym radości dniu, znaleźć ukojenie w pięknym, górskim miasteczku jakim jest Szczyrk.

Energylandia – park rozrywki w Zatorze

Bajkolandia, strefa familijna, atrakcje dla dzieci od 2 do 6 lat oraz rollercostery, to tylko kilka propozycji w Parku rozrywki w Zatorze. Chcesz wybrać się do Energylandii w wyjątkowo ciepły dzień? Zatem zabierz ze sobą strój kąpielowy i skorzystaj z Water Park oraz innych, wodnych atrakcji. Zwracamy także uwagę, że we wspomnianym pensjonacie Górska Legenda, możesz kupić bilety wstępu do parku w promocyjnej cenie, by urozmaicić swój wolny czas w górach Beskidzkich.