Czy warto odwiedzić park rozrywki w Zatorze?

Czy warto odwiedzić park rozrywki w Zatorze?

12 kwietnia, 2022 Wyłącz przez DB

Rynek w naszym kraju oferuje szeroki wybór rozrywki zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci w wieku szkolnym czy wczesnoszkolnym a także dla nastolatków. Jeśli pragniesz podróżować całą rodziną, znaleźć ciekawy sposób na spędzenie wspólnie czasu i budowanie rodzinnych wspomnień, mamy dla Ciebie rozwiązanie – park rozrywki w Zatorze.

Gdzie szukać rozrywki dla całej rodziny?

Dlaczego to dobra opcja? Energylandia to ogromny park rozrywki, który mieści się godzinę od Szczyrku, gdzie na przykład możesz zabookować nocleg w górskiej chacie, minimalistycznym domku czy też przyjemnym pensjonacie z basenem jak Górska Legenda, który przygotował wiele udoskonaleń dla najmłodszych gości i ich rodzin. Energylandia to miejsce, w którym z pewnością spędzicie, wraz z rodziną cały dzień, korzystając z licznych atrakcji, by po pełnym radości dniu, znaleźć ukojenie w pięknym, górskim miasteczku jakim jest Szczyrk.

Energylandia – park rozrywki w Zatorze

Bajkolandia, strefa familijna, atrakcje dla dzieci od 2 do 6 lat oraz rollercostery, to tylko kilka propozycji w Parku rozrywki w Zatorze. Chcesz wybrać się do Energylandii w wyjątkowo ciepły dzień? Zatem zabierz ze sobą strój kąpielowy i skorzystaj z Water Park oraz innych, wodnych atrakcji. Zwracamy także uwagę, że we wspomnianym pensjonacie Górska Legenda, możesz kupić bilety wstępu do parku w promocyjnej cenie, by urozmaicić swój wolny czas w górach Beskidzkich.