Wybierz dobry głośnik do swojego zestawu!

Wybierz dobry głośnik do swojego zestawu!

29 października, 2018 Wyłączono przez SP

Dobry głośnik = dobra muzyka!

Melomani dobrze wiedzą, że nawet najlepsze dźwięki mogą być zepsute przez źle nastrojone elementy lub – w warunkach domowych – niskiej jakości, źle dobrane i niewłaściwie ustawione głośniki. Właśnie dlatego, aby cieszyć się ulubioną muzyką i z przyjemnością odkrywać nową, warto zainwestować w dobry głośnik. A najlepiej kilka.

głośnik przenośny

Jakie są rodzaje głośników?

Głośniki projektowane, produkowane i sprzedawane są w wielu rodzajach. Wymieńmy kilka: kolumnowy, wysokotonowy, niskotonowy (różnego rodzaju subwoofery).

Mamy też głośniki bezprzewodowe, które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie możemy zabrać ze sobą kompletnej instalacji. Przydadzą się podczas imprez w plenerze, wypadów nad jezioro czy może oraz zwyczajnie w czasie grilla w ogrodzie. Większość z nich gwarantuje dziś tak wysoką jakość dźwięku, jak głośniki stacjonarne. Dlatego pamiętajmy, by – kiedy używamy głośnika w miejscach publicznych – brać pod uwagę otaczające nas osoby i ich tolerancję na hałasy.

głośnik bezprzewodowy

Gdzie kupić głośnik bezprzewodowy?

Stacjonarnie w sieciowych sklepach albo w internecie. Zdecydowanie bardziej polecamy tę drugą opcję i uprzednie porównanie cen w różnych sklepach za pomogą porówywarki internetowej, na przykład takiej jak Ceneo: https://www.ceneo.pl/oferty/glosnik-bezprzewodowy