Zegary do nauki godzin – czas, start!

Zegary do nauki godzin – czas, start!

27 października, 2018 Wyłączono przez JP

Duże i czytelne, w przyjaznych najmłodszym kolorach… Zegary do nauki godzin to gadżet w który roztropne mamy chętnie wyposażają swoją pociechę. Dzięki nim poznawanie cyklów czasowych przyjdzie maluchowi z łatwością.

Edukacyjny niezbędnik

Manualny sprzęt posiada dużą, wyraźną tarczę z rozpiską godzinową powstałą w oparciu o arabski system liczbowy. Duże wskazówki zaznaczają odmierzany czas a Ty masz szansę, minuta po minucie, wskazać w jaki sposób liczymy upływające godziny. Rozpocznij tradycyjnie, od pełnych godzin. W szczególności jeśli pociecha nie rozróżnia jeszcze cyfr lub ma drobne problemy z liczeniem. Zegar do nauki pomoże również rozwikłać młodemu,chętnie chłonącemu wiedzę umysłowi terminy takie jak kwadrans czy połowa godziny. Idealne dla malucha zegary do nauki godzin

Zegary do nauki godzin – nie tylko do przedszkola

Wielu rodziców nie decyduje się na rozpoczęcie nauczania pociechy na własną rękę. Uważa się, mylnie, że edukacją powinna zajmować się odpowiednia placówka a maluch nie musi poznawać informacji ze znacznym wyprzedzeniem czasowym. Warto jednak zauważyć (co popierają liczne badania naukowe), że dziecko chętniej i szybciej przyswaja wiedzę w naturalnych warunkach. Nauka w domu rodzinnym to doskonałe rozwiązanie dla wielu uczniów, którzy radzą sobie nieco gorzej wśród rówieśników. Nie wspominając o tym, że dzięki zegarowi do nauki maluch, bogaty w nową wiedzę, pewniej wejdzie w szkolny rytm i zaktywizuje się do nowych działań.