Wygłuszanie pomieszczeń – poznaj nasze realizacje!

Wygłuszanie pomieszczeń – poznaj nasze realizacje!

9 lipca, 2019 Wyłączono przez KB

Wygłuszanie pomieszczeń przy pomocy budek telefonicznych jest skutecznym sposobem na ciche i spokojne biuro. Budki Telefoniczne to produkt zaprojektowany przez Polaków, jednak odpowiadający na potrzeby na całym świecie. W wielkich korporacjach pracownicy często skarżą się na brak komfortowych warunków do rozmów z klientami i kontrahentami. Łączy to wielkie korporacje z tak zwanymi małymi i średnimi firmami.

Wygłuszanie pomieszczeń – skuteczny sposób

Wygłuszanie pomieszczeń przy pomocy Budek Telefonicznych to produkt, który zapewnia firmom, pracownikom, ale również np. gościom hotelowym przestrzeń do swobodnej rozmowy oraz gwarantuje prywatność i spokój podczas ich odbywania.

Jak zamontować budki telefoniczne w biurze?

Wygłuszanie pomieszczeń przy pomocy Budek zapewnia odpowiednie rozpraszanie dźwięku, co sprawia, że mamy pewność iż na pewno nic nie wydostanie się na zewnątrz, ani nie trafi do wewnątrz. Budki Telefoniczne sprawią, że zyskasz dodatkowe miejsce efektywnej pracy. To zapewni zadowolenie pracowników, co jest bardzo ważne w tzw. employer brandingu.

budki telefoniczne jako sposób na fajny open space

Wygłuszanie pomieszczeń doskonale sprawdza się, jeśli Twoi pracownicy mają za zadanie częste prowadzenie rozmów telefonicznych. Postaw teraz na Budki Telefoniczne, które sprawią, że ich praca będzie bardziej efektywna.
Na stronie internetowej możesz sprawdzić dane techniczne Budek i zapoznać się ze specyfikacjami. Dodatkowo możesz zapoznać się z konstrukcją budek, co sprawi, że będziesz mógł dobrze dopasować je do swojej przestrzeni biurowej.