Zabieg pelleve – popraw jakość skóry i pozbądź się zmarszczek

Zabieg pelleve – popraw jakość skóry i pozbądź się zmarszczek

16 sierpnia, 2019 Wyłączono przez MS

Chyba każdy z nas marzy o tym, aby mieć piękną, gładką skórę, bez zmarszczek czy innych bruzd. Niestety, z upływem lat nasza skóra się starzeje, traci jędrność i pojawia się na niej coraz więcej przebarwień i zmarszczek. Z pomocą przychodzi zabieg pelleve, który pomaga zachować młody wygląd skóry na dłużej i zapewnić jędrność oraz dobrą jakość skóry. Sprawdźcie, kto powinien skorzystać z tego zabiegu i czy jest on w pełni bezpieczny! Zapraszamy!

Do czego wykorzystywany jest zabieg pelleve?

Zabieg pelleve pozwala zachować młody wygląd skóry

Zabieg pelleve wykorzystuje się w leczeniu skóry twarzy. Problemami, z którymi pacjenci kierowani są najczęściej do wykonania tego zabiegu są między innymi: zmarszczki wokół ust lub pomiędzy brwiami, obwisły podbródek, nadmiar skóry na górnej powiece, kurze łapki oraz smutny, zmęczony wyraz twarzy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody leczenia, rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a cały proces kuracji trwa do 6 miesięcy. Liczba zabiegów uzależniona jest od indywidualnego przypadku pacjenta i dobierana przez lekarza. Efekt zabiegu utrzymuje się od jednego roku do dwóch lat.

Czy jest to bezpieczna metoda?

Zabieg pelleve to całkowicie bezpieczna metoda, która była doskonalona i ulepszana przez lata doświadczeń i przeprowadzonych badań. Właśnie dzięki temu, przy użyciu fal radiowych możemy pozbyć się zmarszczek czy innych problemów skórnych, bez obaw o nasze bezpieczeństwo, a także w praktycznie bezbolesny sposób.