Zasłony boho: wolność i luz w designie

Zasłony boho: wolność i luz w designie

9 października, 2019 Wyłączono przez JP

Boho to nie tylko kolory i kwiaty! W sklepach – stacjonarnych i internetowych znajdziesz również zasłony boho wykonane z niewielkich, bambusowych kółek. Oryginalny element zdobniczy pozwoli Ci stworzyć niezwykły klimat w domu i na zewnątrz. Umieszczone na utwardzanym stelażu mogą być stosowane wewnętrznie i zewnętrznie. Ażurowa siateczka stworzy unikatowy, niepowtarzalny domowy klimat, którego nie zdołalibyśmy osiągnąć przy pomocy połaci materiału.Wysokiej jakości zasłony boho.

Nie tylko designerskie…

Produktu możemy również używać jako lekkiej przegrody między pomieszczeniami. Boho w domu to gwarancja pięknych, bogatych zdobień, luźnej elegancji i ciekawych rozwiązań. Zasłony boho w domu nawiązywały będą do XIX-wiecznej bohemy, śmietanki artystycznej miast, którzy kochali luz i swobodę – zarówno w ubiorze, jak i podejściu do życia. Zdobienia przełamywane elementami casualowymi, chęć eksploracji tego, co dziwne i nieoczywiste stało się łatką każdego z twórców tego okresu.

Zasłony boho: co do nich pasuje?

Styl aranżacji wnętrz nawiązuje z kolei do tradycji ludowych i płodnej sztuki cygańskiej, które bezkompromisowo mieszały, łączyły patterny wszelkiej maści. Zasłony boho utrzymane w tej stylistyce będą więc tyglem kształtów, kolorów i wzorów. Jedynym ograniczeniem w projektowaniu będzie Twoja wyobraźnia i plany, które pragniesz zrealizować w swojej przestrzeni. Jeśli kochasz wolność i chcesz wyrazić ją nawet w swoim domu, koniecznie postaw na jedno z tych interesujących rozwiązań.