Zasłony Kraków – skutecznie osłoń swój dom przed słońcem !

Zasłony Kraków – skutecznie osłoń swój dom przed słońcem !

9 sierpnia, 2018 Wyłączono przez DB

Lato to pora roku, którą jedni kochają i czekają na nią z utęsknieniem. Drudzy natomiast nie potrafią dobrze funkcjonować w lipcowych czy sierpniowych upałach. Problemem jest sen, czy po prostu egzystencja w nagrzanych pomieszczeniach. Bo niestety, klimatyzacja to w naszym kraju nie jest standardowe rozwiązanie.

Zasłony Kraków – złap wytchnienie podczas upałów

Gdy na zewnątrz panuje trzydziestostopniowy upał w naszych domach nie da się wytrzymać. Powierzchnie szybko się nagrzewają, a z braku przeciągu w pomieszczeniach powstaje zaduch nie do wytrzymania. Znacie to prawda? To kwintesencja lata. Problemem jest wtedy spanie, wykonywanie codziennych czynności jak choćby gotowanie czy sprzątanie. Wpływa to na nasze samopoczucie bardzo negatywnie. A przecież nie takie powinno być lato! Jak poradzić sobie z uciążliwymi promieniami słonecznymi? Zasłony Kraków to jeden ze sposobów.

zasłony kraków

 

Zainstalowanie w domy zasłon, pozwoli na kontrolowanie temperatury wewnątrz pomieszczenia. Jest to tańszy sposób, alternatywa dla klimatyzacji, na którą nie każdy z nas może sobie pozwolić. Używając zasłon gwarantujemy sobie także prywatność w ciasnych osiedlach, gdzie okno w okno żyjemy z sąsiadami. Dodatkowo zasłony to także element wystroju, który z powodzeniem nada naszym wnętrzu stylu i klasy bądź nowoczesne designu – w zależności od tego, na jakie modele się zdecydujemy. Dla osób, które lubią jasne pomieszczenia rekomendujemy zasłony w jasnych barwach, te też nie będą przyciągać promieni słonecznych i będą się nagrzewać zdecydowanie wolniej. Dla osób lubiących na przykład spać w całkowitej ciemności dobrym wyborem będą zasłony w odcieniach ciemnych. Szeroki wybór asortymentu do aranżacji okiennych znajdziemy w sklepie Anigo, a fachowa obsługa pomoże nam dobrać odpowiednią długość oraz szerokość zasłon.