Zumex – poznaj hiszpańskich profesjonalistów

Zumex – poznaj hiszpańskich profesjonalistów

16 listopada, 2018 Wyłączono przez JP

Wydajny, szybko rozprawiający się z produktem sprzęt jest gwarancją powodzenia Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli prowadzisz restaurację, lunch bar lub świadczysz usługi cateringowe, powinieneś poznać produkty marki Zumex.

Czas na pyszny sok

Sercem każdej z nich jest silnik o dużej mocy, który, wraz z mechanizmem sączącym wyciśnie każdą, nawet najmniejszą kroplę nektaru. Nieustannie, największą popularnością cieszą się urządzenia do pozyskiwania soku z cytrusów. Flagowymi produktami marki Zumex są urządzenia z serii PRO. Ich ultranowoczesna technologia pozwala rozprawić się z aż 40 owocami na minutę! Całość oparta jest na stabilnym postumencie, z odpowiednio dużym pojemnikiem na odpadki i kranikiem którym uchodzi gotowy płyn. Poznaj pionierów w branży wyciskarek do soków - firmę Zumex

Zumex: tworzona przez profesjonalistów i dla profesjonalistów

Hiszpanie wiedzą jak wykonać dobrej jakości sprzęt. Projektanci zadbali nie tylko o wysokiej mocy silnik, ale również o trwałe i odporne materiały chroniące cenne wnętrze. Wysokiej klasy tworzywa to podstawa dobrego sprzętu, który, ze względu na kwasy zawarte w soku, mogłyby ulec uszkodzeniu lub erozji. Zumex oferuje produkty obsługiwane manualnie i te, które wykorzystują automatyczne mechanizmy, do uruchomienia których nie jest potrzebny pracownik. Tego typu sprzęt AGD przyda się w szczególności w barach samoobsługowych i sklepach, które serwują również drobne usługi spożywcze dla swoich gości. Wybierz już dziś wydajne i sprawdzone urządzenie dzięki któremu Twoja praca stanie się prawdziwą przyjemnością!