Zuru Hamsters – wyjątkowa seria zabawek

Zuru Hamsters – wyjątkowa seria zabawek

23 stycznia, 2019 Wyłączono przez KO

Na pewno nieraz idąc w gości lub po prostu chcąc sprawić małą niespodziankę swojemu maluchowi, szukałeś czegoś, co sprawdzi się w roli niewielkiego podarunku. Podpowiadamy, po co możesz sięgnąć następnym razem, będąc w takiej sytuacji. Seria Zuru Hamsters to doskonała propozycja dla najmłodszych, a także starszych dzieci. Zobacz, czym wyróżniają się kolorowe zwierzątka i dlaczego tak oczarowały dzieciaki na całym świecie.

Zuru Hamsters – zbierz całą kolekcję!

Wyjątkowe zestawy chomiczków z serii Zuru HamstersJeśli szukasz pomysłu na nową zabawę ze swoim dzieckiem, podaruj mu interaktywnego, kolorowego chomika. W wyjątkowej serii Zuru Hamsters znajdziesz zarówno same zwierzaki, jak i ciekawe akcesoria. Pozwolą Ci one stworzyć mały świat dostosowany wielkością do chomiczków. Zabawki przeznaczone są dla dzieci w wieku od czterech lat. Przekonaj się sam, jak wiele frajdy sprawisz swojemu maluchowi, dając mu którąś z figurek z kolekcji.

Zestawy

Akcesoria w zestawie Zuru HamstersW ramch serii Zuru Hamsters można znaleźć cztery wyjątkowe zestawy: Daisy, Snowflake, Poppy i Peanut. Każdy z nich zawiera jednego chomika, a także akcesoria. Są to przykładowo lusterko ze szczotką lub samochodzik. Zainspiruj swojego malucha i zachęć go do stworzenia specjalnego świata dla chomiczków. Niech buduje domu, szkoły, restauracje czy centra handlowe. Dajcie się wciągnąć w niesamowity świat zabawy!