Żwirek dla kota. Czy nasz podopieczny go polubi?

Żwirek dla kota. Czy nasz podopieczny go polubi?

18 czerwca, 2019 Wyłączono przez AD

Jaki żwirek dla kota wybrać? Wielu przyszłych właścicieli zastanawia się nad tym, jaki wkład do kuwety będzie najlepszy jednocześnie dla nich i dla kociaka. Jednym ze żwirków, który polecamy naszym klientom, jest Cat’s Best Original (dawniej znany pod nazwą Eco Plus).

Żwirek dla kota Cat’s Best. Czym się wyróżnia?

Przede wszystkim jest żwirkiem zbrylającym, a zatem bardzo praktycznym i wygodnym w użytkowaniu. Do tego jest kompostowalny i w stu procentach podlega rozkładowi i biodegradacji. Można go spuścić w toalecie, nie marnując woreczków i nie martwiąc się nieprzyjemnym zapachem. To żwirek dla kota, z którego wszyscy będą zadowoleni! Jakie są najważniejsze cechy Cat’s Best? Wymienimy je po kolei, by wszystko stało się jasne dla naszych Klientów.

Jest około trzykrotnie bardziej wydajny niż pozostałe żwirki dostępne na rynku. Nazwa mówi sama za siebie! Wiesz, jak mocno żwirek zwiększa objętość, wchłaniając wilgoć? Nawet do 700%! To ogromna liczba, która świadczy o tym, dlaczego żwirek tak dobrze się zbryla.

żwirek dla kota

Naturalny żwirek dla kota

Cat’s best jest produkowany z całkowicie naturalnych włókien roślinnych. Dzięki temu po wrzuceniu do toalety działa jak papier toaletowy – żadne resztki nie pozostają w rurach i nie powoduje zagrożenia dla instalacji. Co więcej, naprawdę świetnie i szybko pochłania nawet najsilniejsze zapachy. Nie jest perfumowany, pachnie zwyczajnie – jak drewno – i nie odstrasza zwierząt. Martwisz się, że twoje koty nie będą chciały korzystać ze żwirku dla kotów perfumowanego na cytrynowo? Prawdopodobnie słusznie – koty nie cierpią cytrusów!