Dlaczego Apple iPad Mini 4 16GB srebrny to dobry wybór na tablet?

Dlaczego Apple iPad Mini 4 16GB srebrny to dobry wybór na tablet?

21 marca, 2022 Wyłączono przez J P

Współczesny rynek elektroniki został prawie w całości zdominowany przez urządzenia przenośne. Komputery stacjonarne kupowane są obecnie jedynie przez firmy bądź w jakimś dedykowanym celu. Nie ma się co dziwić, tablety, smartfony czy laptopy dają nam o wiele więcej możliwości i są o wiele bardziej praktyczne, dzięki czemu znajdują swoje zastosowanie w wielu różnych przypadkach. Urządzeniem zapisującym się do tego grona jest Apple iPad Mini 4 16GB srebrny.

Charakterystyka urządzenia Apple iPad Mini 4 16GB srebrny

Tablet ten miał swoją premierę w 2015 roku. Posiada on ekran o przekątnej ekranu równej 7,9 cala. Rozdzielczość ekranu sięga do 2048 na 1536 pikseli, a za wyświetlacz odpowiedzialny jest znany wszystkim produktom marki wyświetlacz Retina z podświetleniem LED. Apple iPad Mini 4 16GB srebrny posiada procesor Apple A8 oraz 16gb wbudowanej pamięci wewnętrznej, co w połączeniu ze stabilnym i dopracowanym systemem iOS zapewnia bardzo płynną pracę bez obaw o ewentualną spowolnioną pracę urządzenia. Tablet ten również posiada wbudowany czytnik linii papilarnych w przycisk Home, co gwarantuje bezpieczeństwo naszych danych.

przód i tył urządzenia apple ipad mini 4 16gb srebrny

Gdzie kupić dobrej jakości tablet?

Jeśli szukasz tabletu wysokiej klasy w atrakcyjnej cenie, koniecznie sprawdź ofertę sklepu Komputery Markowe. Oferowane przez sklep urządzenia, w tym Apple iPad Mini 4 16GB srebrny są produktami poleasingowymi, w znakomitym stanie technicznym. Przed wystawieniem na sprzedaż są one czyszczone oraz testowane, co gwarantuje pewne działanie.