Wb Welder Most 20l – pomocniczy środek do spawania

Wb Welder Most 20l – pomocniczy środek do spawania

18 marca, 2022 Wyłączono przez J P

Jeśli posiadamy 2 materiały metalowe, które potrzebujemy ze sobą połączyć w trwały sposób, jednym z najlepszych i najszybszych wyjść będzie ich zespawanie. Spawanie polega na stworzeniu złącza między dwoma materiałami za pomocą ich miejscowego roztopienia, a następnie zestalenia. Niestety często podczas takiej obróbki powstają odpryski, które mogą nie tylko uszkodzić narzędzia, z których korzystamy, ale również zniszczyć materiały, które staramy się zespolić, poprzez wtapianie się w zewnętrzną powłokę materiału. Jeśli chcemy uniknąć takiej sytuacji, powinniśmy zakupić środek, który takim odpryskom zapobiegnie, bądź zminimalizuje ich ilość. Jednym z takich preparatów jest płyn antyodpryskowy Płyn antyodpryskowy Wb Welder Most 20l.

Właściwości płynu wb welder most 20l

Preparat ten został stworzony na bazie wody. Nie zawiera on również silikonów, oraz innych szkodliwych dla człowieka substancji, a także jest niepalny. Wb Welder Most 20l należy aplikować bezpośrednio na powierzchnie, które zamierzamy spawać za pomocą cienkiej warstwy środka. Dzięki jego właściwościom antyodpryskowym jesteśmy w stanie zaoszczędzić czas, który w przeciwnym wypadku musielibyśmy poświęcić na czyszczenie materiału oraz narzędzi, a także upewniamy się, że nie dojdzie do ich uszkodzenia w trakcie spawania.

Wb Welder Most 20l

Gdzie kupić taki preparat?

Jeśli jesteś zawodowym spawaczem, albo po prostu planujesz wykonać spawanie jakichś materiałów, taki środek będzie dla ciebie nieodzowną pomocą. Płyn Wb Welder Most 20l można nabyć w sklepach sprzedających produkty przemysłowe w tym na stronie Sklep Protect BHP.