Mysz przewodowa Bloody A70 – idealny sprzęt dla gamera?

Mysz przewodowa Bloody A70 – idealny sprzęt dla gamera?

31 sierpnia, 2021 Wyłączono przez P K E

Każda osoba, która lubi wykorzystywać komputer do gry wie, że odpowiednia myszka gamingowa stanowi niezwykle istotny element, wpływający na sukces gracza. Czy propozycja Bloody A70 sprosta wymaganiom fanów i co warto wiedzieć o jej specyfikacji? Wyjaśniamy w dzisiejszym wpisie!

Dobra mysz gamingowa ważną składową sukcesu

Żadnego miłośnika gier komputerowych nie trzeba przekonywać co do tego, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie sprzętowe w rozgrywkach na wysokim poziomie. W dużej mierze to od niej zależy prędkość reakcji na poczynania gracza, czułość i wytrzymałość. Choć użytkownicy różnią się od siebie wymaganiami i preferencjami, niektóre cechy dobrego sprzętu są uniwersalne. Jak na ich tle wypada przewodowa mysz gamingowa Bloody A70? Opinie i recenzje graczy są praktycznie jednoznaczne – bardzo dobrze. Oto najważniejsze informacje na temat prezentowanego modelu.

Bloody a70

Właściwości cechy myszy komputerowej Bloody A70

Podobnie, jak inne propozycje od znanego producenta, tak i mysz Bloody A70 odznacza się unikalnym designem, zastosowaniem w niej nowoczesnych technologii, a także wykorzystaniem w produkcji materiałów najwyższej klasy. Omawiana propozycja wyposażona jest w sensor optyczny Avago A3050 wraz z pięcioma poziomami regulacji rozdzielczości i czterema poziomami częstotliwości, co umożliwia pełne dopasowanie do własnych potrzeb. Bloody A70 zawiera także support Extreme Core 4 z czterema poziomami dostosowanymi do różnych poziomów gry. Aluminiowe ślizgacze i mechaniczne przełączniki optyczne dodatkowo pokazują, że jest to sprzęt najwyższej jakości i dostosowany do potrzeb nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników.