Body dla dzieci – najwygodniejszy ciuszek w szafie Twojej pociechy

Body dla dzieci – najwygodniejszy ciuszek w szafie Twojej pociechy

7 sierpnia, 2018 Wyłączono przez JP

Jednym z najważniejszych nabytków rodziców kompletujących pierwszą wyprawkę jest body. Wygodny i elastyczny ciuszek pozwala maluszkowi swobodnie poruszać się, bawić i spać. Zapinane na klipsy, będzie również usprawniało pracę rodzicom. Z łatwością zdejmiesz bawełniane ubranko i zmienisz pieluchę swojej pociesze.

Jaki rozmiar body?

W sklepach z łatwością znajdziesz body dla dzieci, które przyszły na świat zaledwie kilka tygodni temu i ciuszki dla nieco starszych bobasów. Mamy najczęściej sięgają po rozpinane ubranko w rozmiarze 56 lub 62. Ubranko cieszy się popularnością również ze względu na swoją relatywnie niską cenę. Kilka sztuk to niewielki koszt, a, w zależności od długości rękawków i nogawek, każda z nich posłuży w inną porę roku. bawełniane body dla dzieci - najlepszy prezent dla Twojej pociechy

Body  – wybieramy najlepszą tkaninę

Odkryciem nie będzie fakt wyższości bawełny nad innymi włóknami. Lekka i tania, ma świetne właściwości odprowadzające wilgoć. Można ją również poddać działalności wysokiej temperatury więc dbanie o właściwą higienę maluszka nie będzie tak trudne jak w przypadku wełny lub innej, delikatnej tkaniny. Troskliwe mamy zastanawiają się również nad tym, czy body dla dzieci powinno być zapinane na klipsy czy na klasyczne guziki. Zwolenników pierwszej opcji jest znacznie więcej. Płaskie zapięcia nie piją maluszka w delikatną skórę, tym samym nie powodując podrażnień. Ułatwiają również pracę rodzicom, którzy z łatwością rozepną ubranko i zmienią pieluchę lub przebiorą malca do snu.