Budki telefoniczne – rewolucja w twoim biurze

Budki telefoniczne – rewolucja w twoim biurze

13 lipca, 2016 Wyłączono przez MB

Budki telefoniczne – design i funkcjonalność

Rozwiązanie, które proponuje Imin booth, łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny wygląd. Budki telefoniczne powstały z najwyżej jakości materiałów wygłuszających. Niezwykle prosty pomysł projektantów świetnie sprawdzi się w przestrzeniach biurowych i innych przestrzeniach publicznych, takich jak np. centra handlowe. Umożliwiają odbycie rozmów telefonicznych w odpowiednich warunkach: w ciszy i bez zakłóceń. Prowadzenie rozmowy w budce rozwiąże problem poszukiwania odpowiedniego miejsca na tzw. służbowego calla. Odtąd reszta pracowników nie będzie musiała być  świadkami rozmowy i odrywać się od pracy.

Przede wszystkim komfort!

Projektanci wzięli pod uwagę nie tylko użyteczność i prezencję budki telefonicznej. Pamiętali również o komforcie rozmówcy.  Z tego powodu do wnętrza można wstawić dodatkowo specjalne siedzisko, które okaże się nieocenione podczas długich rozmów. W wyposażeniu znajduje się gniazdko elektryczne oraz półka (możemy na niej położyć dokumenty lub laptopa). Każda budka posiada również wentylator, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych gadżetów, których nie ma w wyposażeniu standardowym (np. gniazdo LAN), producenci zadbają o odpowiednie wyposażenie urządzenia i dopasują je specjalnie do naszych potrzeb.

budki telefoniczne

 

Spersonalizuj wygląd budki

Mając na uwadze to, że każde biuro jest inne, producenci i w tej kwestii wychodzą do nas z pomocną dłonią. Klienci mają możliwość zdecydowania o wyglądzie budki telefonicznej – może mieć ona każdy kolor z palety RAL i NCS. Kolejnym plusem Imin booth jest to, że budki są niezwykle mobilne i niezwykle łatwo jest je przenosić z miejsca na miejsce. Warto wspomnieć też o tym,  że można je złożyć samodzielnie. Jeśli chcemy zaoszczędzić czas, mamy możliwość skorzystania z pomocy profesjonalistów Imin booth.

Imin booth
Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
tel: 535 635 739, 881 290 920
t.kapica@budkitelefoniczne.pl
p.sleczka@budkitelefoniczne.pl
www.budkitelefoniczne.pl