Kawa ziarnista Sabro – unikalny smak i aromat

Kawa ziarnista Sabro – unikalny smak i aromat

12 lipca, 2016 Wyłączono przez MB

Kawa ziarnista – tradycyjne metody palenia

Kawa ziarnista oferowana przez Sabro to najwyższej jakości ziarna palone tradycyjnymi metodami. W ofercie znaleźć można kawy Arabica, Robusta oraz takie odmiany jak Illy, Tuminambra, New York czy Vergnano. Picie kawy nie musi być codzienną rutyną – spraw, żeby było wyjątkowym rytuałem i  niezapomnianym przeżyciem smakowym. Już dziś zapoznaj się z ofertą sklepu. Produkty Sabro dostępne są w sprzedaży internetowej. Jeśli chcesz wypróbować sprzęt lub napić się oferowanej w sprzedaży kawy, odwiedź stacjonarną siedzibę, w której czeka na ciebie grono ekspertów, gotowych odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania.

Kawa ziarnista, ekspresy i akcesoria

Oprócz ekspresów najlepszych marek i aromatycznej kawy ziarnistej, Sabro oferuje również szeroką ofertę produktów konserwujących. Dzięki nim przedłużysz działanie urządzeń oraz poprawisz smak kawy. Wybierać można spośród tabletek odkamieniających oraz różnego rodzaj płynów czyszczących. W sklepie dostępny jest również szeroki wybór części zamiennych oraz akcesoriów, takich jak dysze do spieniania mleka, urządzenia podgrzewające filiżanki czy próżniowe pojemniki na mleko (termosy, wężyki do mleka).

ekspres jura - kawa ziarnista sabro

Poczuj się jak profesjonalny barista

Sabro pomoże wybrać ci model ekspresu, który najlepiej spełni oczekiwania. Firma podczas konsultacji stara się poznać gusta smakowe klienta, by dobrać dla niego najlepszą kawę ziarnistą. Nowoczesne rozwiązania, które proponuje Sabro, pozwolą ci w zaciszu domowym przygotować kawę ziarnistą w taki sposób, że napój nie będzie różnił się od tego serwowanego w kawiarniach przez wprawnych baristów. Ekspresy Nivona i Jura, mimo wielu wbudowanych funkcji, są niezwykle intuicyjne w obsłudze. Teraz samodzielnie przyrządzisz niezwykłe cappuccino, flat white, ristretto czy latte macchiatto. Dzięki Sabro zachwycisz swoich znajomych nawet jeśli są wymagającymi smakoszami kawy.

Sabro
Wysłouchów 3/LU 4
30-611 Kraków
Tel.: 734 146 555
www.sabro.com.pl