Dell optiplex 5050 sff i5 34ghz – dlaczego warto go kupić?

Dell optiplex 5050 sff i5 34ghz – dlaczego warto go kupić?

15 marca, 2022 Wyłączono przez J P

Obecnie rynek komputerów został zdominowany przez wszelkiego rodzaju komputery przenośne. Nic dziwnego, ich mobilność, lekkość oraz możliwość pracy bez podpięcia do gniazdka przemawia do wielu osób. Dodając do tego dobre osiągi, możemy uzyskać bardzo dobrej jakości laptop. Są jednak osoby, którym nie zależy na mobilności i preferują dobrze wyposażony komputer stacjonarny, który daje dużo większe możliwości niż laptop. Dla takich właśnie osób powstał dell optiplex 5050 sff i5 34ghz.

Specyfikacja techniczna komputera Dell optiplex 5050 sff i5 34ghz

Komputer ze stajni Dell to wysoce wydajna jednostka zdolna napędzić wiele wymagających programów. Za jej serce odpowiada procesor i5 marki Intel. Jest to 7 generacja tego procesora, a jej taktowanie wynosi aż 3,4ghz. Jest to znakomity wynik. Jeśli dodamy do tego 8GB pamięci RAM oraz niezwykle pojemny dysk SSD, który swoją prędkością przebija standardowe dyski HDD, otrzymujemy komputer na naprawdę wysokim poziomie wydajnościowym. Dell optiplex 5050 sff i5 34ghz posiada również mnogość wejść, które dla wielu osób są niezastąpione, a także napęd DVD, który często w przypadku laptopów nie występuje.

przód komputera dell optiplex 5050 sff i5 34ghz

W jakim sklepie go szukać?

Jeśli zależy nam na znalezieniu komputera w bardzo atrakcyjnej cenie i świetnym stanie technicznym warto zaznajomić się z ofertą sklepu Komputery Markowe. Posiadają oni mnóstwo komputerów poleasingowych, w tym dell optiplex 5050 sff i5 34ghz, które przechodzą wielu testów, w celu upewnienia się, iż są w 100% sprawne.