Etoto W Ringu duża dawka pięściarstwa w Internecie

Etoto W Ringu duża dawka pięściarstwa w Internecie

19 sierpnia, 2020 Wyłączono przez PL

Boks to jedna z najstarszych dyscyplin sportowych, która istnieje na świecie. Jej zainteresowanie stale rośnie niezależnie od gwiazd, które władają w różnych federacjach. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na informacje o tym sporcie oraz doświadczenie wielu ekspertów, powstał program Etoto W Ringu. Co tydzień można go oglądać za pośrednictwem platformy YouTube.

Solidna dawka zakulisowych informacji i opinii

Program, którego gospodarzami są Mateusz Borek oraz Edward Durda wpisał się w życie kibiców pięściarstwa. To solidna dawka merytorycznych opinii poparta wieloletnimi obserwacjami zawodowych specjalistów. Znajdziemy tu niezbędne wiadomości zza kulis zbliżających się pojedynków oraz różnego rodzaju spekulacje dotyczące polskiego pięściarstwa. Etoto W Ringu to pozycja obowiązkowa dla każdego kto chce śledzić losy boksu zawodowego w Polsce i na świecie.

w ringu

Bądź na bieżąco dzięki Etoto W Ringu

Oglądaj Etoto W Ringu w każdy wtorek. Dołącz do społeczności pięściarstwa w Polsce i wymieniaj swoje spostrzeżenia za pośrednictwem mediów społecznościowych programu. Emocje oraz wiedza zza kulis zapewnione. Więcej w serwisie YouTube oraz na stronie internetowej Etoto. Dołącz do grona kibiców śledzących pojawiające się co tydzień odcinki.