Forerunner 955 solar mleczny kwarc pl topo od Garmin

Forerunner 955 solar mleczny kwarc pl topo od Garmin

19 lipca, 2022 Wyłączono przez GO

Twoim celem w życiu sportowca jest pierwsze miejsce na podium? Nieuniknione będą wymagające treningi, by sprostać swojej konkurencji. Nic nie przygotuje Cię lepiej do wyścigu niż Forerunner 955 solar mleczny kwarc pl topo – inteligentny smartwatch, posiadający funkcje treningowe i zapisujący statystyki Twoich postępów. Sprawdź szczegóły urządzenia, czytając poniższy artykuł.

Forerunner 955 solar mleczny kwarc pl topo- podstawowe informacje

Zegarek Forerunner 955 solar mleczny kwarc pl topo cechuje się wytrzymałą baterią, która w trybie zegarka działa aż do 20 dni. Ładowanie za pomocą energii słonecznej zwiększa czas pracy baterii w trybie GPS nawet do 49 godzin. Wszystko dzięki soczewce solarnej Power Glass™, która skutecznie zwiększa żywotność baterii. Zegarek posiada dotykowy ekran oraz dodatkowe przyciski boczne. Jest wyposażony w systemy nawigacyjne oraz liczne udogodnienia, takie jak otrzymywanie powiadomień z urządzeń mobilnych, odtwarzanie muzyki oraz szybkie płatności zbliżeniowe.

zegarek

Poczuj zaskakującą wygodę i lekkość podczas treningów

Waga smartwatcha to 52 gramy, więc jest idealnym asystentem codziennego treningu. Forerunner 955 solar mleczny kwarc pl topo stale monitoruje puls, tętno oraz jakość snu użytkownika. Nawigacja, dostęp do kolorowych map i informacji o pasmach ułatwi trening w nieznanych terenach. W trakcie biegania można kontrolować analizy tempa oraz poziom wydolności ciała. Z Garmin Connect™ można pobrać różnorodne plany treningowe lub korzystać ze wbudowanych aplikacji sportowych, przeznaczonych do biegania lekkoatletycznego, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu i wielu innych.