Grupa E Mistrzostwa Świata

Grupa E Mistrzostwa Świata

6 listopada, 2022 Wyłączono przez J P

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w Katarze, to gratka dla wszystkich fanów piłki nożnej. Podczas tego turnieju, który wyjątkowo odbywa się w listopadzie i grudniu, spotkają się najlepsze drużyny narodowe z całego świata, które będą rywalizować o miano najlepszej drużyny globu. Każda grupa posiada swoich faworytów nie tylko do awansu, ale także do wygrania całego turnieju. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku grupa E Mistrzostwa Świata.

Kto ma szansę awansować?

W skład tej grupy wchodzą 4 drużyny, jakimi są reprezentacje Hiszpanii, Niemiec, Japonii oraz Kostaryki. Z pewnością do największych faworytów do awansu należą Hiszpania oraz Niemcy, którzy w zdobyli ten puchar w ciągu poprzedniej dekady. Jednakże drużyny Japonii oraz Kostaryki to bardzo dobre zespoły, które mogą sprawić prawdziwą niespodziankę. Czekają nas zatem prawdziwe emocje w każdym z tych meczów dotyczących grupy E Mistrzostw Świata. Wokół drużyny Luisa Enrique jest wiele kontrowersji związanych z brakiem powołań wielu czołowych zawodników Ligi Hiszpańskiej, takich jak Iago Aspas, czy też byłego lidera i kapitana zespołu, czyli Sergio Ramosa, z tego też powodu jest to jedna z największych niewiadomych turnieju.

grupa e mistrzostwa świata

Grupa E Mistrzostwa Świata – gdzie szukać więcej informacji?

Jeśli i ty planujesz dowiedzieć się więcej na temat grupa E Mistrzostwa Świata, na stronie Fortuny znajdziesz szerokie omówienie każdego z zespołów, a także możliwość postawienia zakładu na każdy z tych meczów.