Jak wykorzystać wkładki do biustonoszy?

Jak wykorzystać wkładki do biustonoszy?

2 sierpnia, 2021 Wyłączono przez D W G

Wkładki do biustonoszy mogą mieć różne zastosowania. Najpopularniejsze, jakie znamy to oczywiście jako wypełnienie biustonosza, które ma na celu prawidłowe ułożenie biustu i wygładzenie struktury stanika. Ale oprócz klasycznego zastosowania możemy również wykorzystać takie wkładki w innym celu, np. jako wypełnienie i podniesienie piersi.

proste wkładki do biustonoszy

Wkładki do biustonosza, jako bezinwazyjne podniesienie biustu

Wiele kobiet marzy o dużym, kształtnym biuście. Jak wiadomo operacja modelująca biust jest droga, bolesna i problematyczna. Jeżeli, chcemy w prosty sposób podnieść nasz biust, możemy zastosować znacznie prostszą metodę, czyli włożenie wkładki do biustonoszy. Jeżeli w naszym ulubionym biustonoszu nie mamy kieszonki, do której możemy włożyć wkładki, możemy poprosić o pomoc krawcową lub własnoręcznie naszyć kawałek materiału i umieścić w nim profilowane wkładki do biustonoszy.

najlepsze wkładki do biustonoszy

Silikonowe, materiałowe, czy żelowe wkładki?

Obecnie mamy duży wybór różnego rodzaju wkładek do biustonoszy. Zarówno te żelowe, jak i silikonowe, czy materiałowe. Wiele z nich dostaniemy od ręki w sklepie z bielizną, ale możemy również zamówić online, gdzie mamy znacznie większy wybór. Szukając odpowiednich wkładek, zwróć uwagę na rozmiar i materiał. Dla osób, które potrzebują większego wsparcia – zaleca się silikonowe, natomiast dla pań, które lekko chcą podkreślić biust – materiałowe. Żelowe wkładki najłatwiej się dopasowują i podnoszą ładnie biust.