Książki Filipa Springera warte uwagi

Książki Filipa Springera warte uwagi

12 czerwca, 2020 Wyłączono przez MWsz

Jeśli szukasz dobrej literatury na wieczór zapoznaj się z twórczością Filipa Springera. Dowiesz się o niej więcej z naszego artykułu.

Twórczość Filipa Springera

Pisarz ten jest również reportażystą oraz fotoreporterem. Współpracował z największymi i renomowanymi tytułami prasowymi. Filip Springer został też nominowany do prestiżowej nagrody im. R. Kapuścińskiego za Reportaż Literacki 2011. Jest to niewątpliwe wyróżnienie, choć autor na koncie ma też nominacje do Nagrody Literackiej Gdynia 2012. Wśród czytelników największą popularnością cieszą się takie pozycje jak “Nadzieja”, “Osobisty przewodnik po Pradze”, “Dwunaste: nie myśl, że uciekniesz” czy “Zegarmistrz”. Pisarz często w bardzo ciekawy i intrygujący sposób opisuje swoje próby dotarcia do sedna problemu zawartego w danej książce. 

5ec85b10039da

Gdzie kupić książki F. Springera?

Obecnie mamy wiele możliwości nabycia jego doskonałych reportaży czy książek.  Regularnie publikuje w tygodniku „Polityka”, gdzie znajdziemy aktualne artykuły autora. Natomiast jeśli chodzi o książki dostępne są w prawie każdej księgarni internetowej oraz w wielu stacjonarnych punktach. Możemy znaleźć je również w formie audio lub ebooków. To duża wygoda dla zabieganych osób. Czytać lub słuchać możesz w każdym miejscu. Sprawdź sam!