KTO 011

KTO 011

8 sierpnia, 2022 Wyłączono przez PiGl

Odpowiednie warunki termiczne w przemyśle są niezwykle istotne. To, w jakiej temperaturze pracują maszyny, lub przechowywane dane towary czy też materiały może wpłynąć na ich stan fizyczny oraz trwałość, czy też jakość. Z tego też powodu bardzo dużą uwagę przykłada się do odpowiednich systemów grzewczych czy też chłodniczych na halach produkcyjnych, magazynach i tym podobnych miejscach. Równie dużą uwagę powinno przykładać się także do urządzeń sterujących takimi układami, gdyż to dzięki nim jesteśmy w stanie, między innymi ustawić odpowiednią temperaturę. Do takich urządzeń należy między innymi KTO 011.

Specyfikacja urządzenia

Produkt ten należy do grona miniaturowych termostatów. KTO 011 to termostat otwierający, co oznacza, iż można go stosować w wielu różnego rodzaju układach ogrzewania i to w nich sprawdzi się on najlepiej. Urządzenie to, mimo swoich rozmiarów, gwarantuje wysoką jakość, a także wiele istotnych funkcji. Wśród nich możemy znaleźć między innymi duży zakres regulacji, który jest niezwykle istotny w takich miejscach. Dodatkowo z racji małych gabarytów gwarantuje on łatwy montaż oraz duży prąd łączeniowy.

kto 011

KTO 011 – gdzie kupić?

Jeśli i ty szukasz odpowiedniego termostatu do swojej hali produkcyjnej lub magazynu, KTO 011 to urządzenie, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Znajdziesz go między innymi w ofercie firmy DACPOL, która jest jednym z liderów branży elektroenergetyki i nie tylko.