Perfumy damskie sygnowane nazwiskami artystek

Perfumy damskie sygnowane nazwiskami artystek

26 września, 2018 Wyłączono przez SP

Ze względu na to, że branża perfumeryjna już dawno rozrosła się do kolosalnych rozmiarów, coraz więcej trzeba, by przekonać klientów do zakupu tego a nie innego produktu. Jak się okazuje, sprawdzają się w tym przypadku kampanie reklamowe z udziałem znanych aktorów, muzyków czy artystów ogólnie. Niektórzy z nich wypuszczają własne linie kosmetyków. Czym charakteryzują się perfumy damskie sprzedawane pod markami ich nazwisk?

perfumy damskie od BEYONCE

Kto ze znanych wypuścił swoje perfumy damskie?

Swoje perfumy mają między innymi piosenkarki jak Beyonce, Katy Perry, Christina Aguilera, Celine Dion, Rihanna, Lady Gaga, performerki jak Dita Von Teese czy wreszcie aktorki jak Halle Berry, Demi Moore. To oczywiście tylko kilka nazwisk, łatwo się zresztą domyślić, że ich galeria jest długa.

Czym się wyróżniają?

Przede wszystkim oprawą graficzną: i flakony, i pudełeczka, reklamy są przesycone stylistyką, którą kojarzymy z konkretnymi gwiazdami. Celebrytki zapewniają z kolei, że nuty zapachowe odpowiadają ich charakterom i własnym upodobaniom. Jak jest w rzeczywistości – trudno dociec, na pewno jednak produkty te powstają przy współpracy fachowców z branży perfumeryjnej i marketingowej. Gwiazdy natomiast udzielają im nazwisk i twarzy.

perfumy damskie od AGUILERY

Czy warto kupować perfumy damskie od znanych?

Kto nie chciałby pachnieć jak ulubiony artysta? To często przesądza o zakupie. Tymczasem w przypadku perfum damskich od znanych i lubianych sprawdzają się te same zasady co przy jakichkolwiek innych: to, czy zapach jest trwały, czy nie uczula, jak zachowuje się w kontakcie z odzieżą i po prostu… czy się nam podoba.