Program Czyste Powietrze rozwiązaniem na walkę ze smogiem

Program Czyste Powietrze rozwiązaniem na walkę ze smogiem

21 sierpnia, 2020 Wyłączono przez PL

Smok jest obecnie realnym problemem ekologicznym dla naszego kraju. Niestety nadal zajmujemy niechlubne wysokie miejsca w rankingach najbardziej zanieczyszczonych państw w Europie. Dlatego też warto podejmować się inicjatyw mających na celu zwalczanie tego problemu. Do takich niewątpliwie należy Program Czyste Powietrze, do którego przystępuje coraz więcej osób.

Powinniśmy przystąpić do walki ze smogiem

Program Czyste Powietrze to ogólnopolska akcja, której celem jest objęcie dofinansowaniem systemów dociepleń domów jednorodzinnych. W ramach akcji wymieniane są również stare piece grzewcze. Przystąpić do programu mogą właściciele budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz wydzielonych lokali mieszkalnych. W drugim przypadku wymagane jest posiadanie osobnej księgi wieczystej. Dofinansowanie to ma na celu wsparcie osób podejmujących się prac termomodernizacyjnych w zamieszkiwanych budynkach.

chimney 1654315 1280

Program Czyste Powietrze szansą na zmiany w otaczającym nas środowisku

Szczegółowo przedstawiony Program Czyste Powietrze można znaleźć na stronie Elektro Masters. Warto rozważyć przystąpienie do tego programu. Szczególnie, gdy jakość powietrza wokół nas każdego roku pozostawia coraz więcej do życzenia. Być może tego typu projekty i poczynione zmiany pozwolą myśleć o przyszłości w lepszych barwach. Zapoznaj się z informacjami na temat akcji i przyczyń się do pozytywnych zmian na rzecz środowiska.