Rękawice bramkarskie Football Masters – Idealne do treningu jak i meczu

Rękawice bramkarskie Football Masters – Idealne do treningu jak i meczu

12 sierpnia, 2021 Wyłączono przez PiGl

Jeśli interesujesz się polską piłką nożną to z pewnością kojarzysz byłego zawodnika Korony Kielce Wojciecha Małeckiego. To właśnie on założył firmę Młoda Polska, która zaprojektowała rękawice bramkarskie Football Masters. Są to rękawice treningowe, ale również świetnie się sprawdzą podczas profesjonalnego meczu. Wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości jak i dopasowania do każdych nawet najtrudniejszych warunków atmosferycznych. Każde z modeli sprawdzą się nawet podczas deszczu czy śniegu.

Co wyróżnia rękawice bramkarskie Football Masters?

Rękawice bramkarskie Football Masters cechują się nowoczesnym designem oraz wykonaniem z najwyższej jakości materiałów. Zostały wykonane z wysokiej jakości lateksu Contact Grip oraz tworzyw sztucznych, aby zapewnić jak najwyższą elastyczność oraz przyczepność. Zapewnią Ci najwyższy komfort podczas rozgrywki. Posiadają zapięcie na bazie elastycznego bandażu, który zapina nadgarstki. Rękawice są idealnie dopasowane do dłoni, co sprawia, że swoboda bronienia jest na najwyższym poziomie.

ball 3204197 640

Dla kogo są przeznaczone te rękawice?

Rękawice będą idealne zarówno dla amatorów piłki nożnej jak i dla profesjonalnych graczy. Materiały wykonania i budowa rękawic bramkarskich Football Masters sprawiają, że można je śmiało porównać do topowych modeli na rynku. Rękawice świetnie sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach niezależnie od deszczu czy słońca.