Rowerowe tarcze hamulcowe – nie oszczędzaj na nich!

Rowerowe tarcze hamulcowe – nie oszczędzaj na nich!

8 sierpnia, 2022 Wyłączono przez R Z

W każdym pojeździe niezależnie czy mówimy o rowerze, czy samochodzie bardzo ważny jest układ hamulcowy. To właśnie on pozwala nam się zatrzymać, co zapewnia bezpieczeństwo zarówno nam jak i innym uczestnikom ruchu. Rowerowe tarcze hamulcowe są bardzo ważnym podzespołem w każdym rowerze, w którym zastosowano właśnie taki system hamowania.

Do czego służą rowerowe tarcze hamulcowe

Skuteczne działanie hamulców jest szczególnie ważne, zwłaszcza podczas wyczynowej jazdy rowerowej. Wiele producentów rowerów chcąc obniżyć koszt produkcji stosuje tańsze zamienniki – które na początku może i owszem na początku wykazują się wysoką skutecznością hamowania, jednak z czasem niestety mocno tracą na jakości. Dlatego warto jest zainwestować w rowerowe tarcze hamulcowe – żeby działały lepiej przez dłuższy czas.

rowerowe tarcze hamulcowe

Dlaczego warto kupić tarcze EBC

EBC Brakes stworzyło bardzo wysokiej jakości tarcze hamulcowe. Tarcze produkuje się z najwyższej jakości hartowanej stali, a do tego są szlifowane diamentem! Te rowerowe tarcze hamulcowe są dedykowane szczególnie do rowerów górskich, a przy tym są kompatybilne z każdym rodzajem klocków hamulcowych dedykowanych do rowerów typu MTB. Ten sprzęt jest dedykowany do miłośników jazdy rowerem górskim. Zarówno profesjonalista jak i amator po zastosowaniu tarcz EBC Brakes będzie mógł się cieszyć skutecznym hamowaniem w każdych możliwych warunkach!

Nie czekaj, zainwestuj w swoje bezpieczeństwo i sprawdź ofertę EBC Brakes już teraz! Najlepsze części hamulcowe czekają właśnie na Ciebie!