Wyposażenie hotelowe — sposoby na domową atmosferę

Wyposażenie hotelowe — sposoby na domową atmosferę

8 sierpnia, 2022 Wyłączono przez Jko

Pokoje hotelowe są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach, a ich wspólną cechą jest chęć stworzenia ciepłych i przyjaznych wrażeń wszystkim gościom, którzy się w nich zameldują. Ale co dokładnie powinien mieć twój pokój hotelowy i dlaczego jego prawidłowe wykonanie i odpowiednie wyposażenie hotelowe jest tak ważne? Jeśli Twój pokój hotelowy nie spodoba się gościom, to oni niestety nie wrócą i następnym razem wybiorą konkurencję. I chociaż nie możesz realistycznie i szybko zmienić wystroju, aby zaspokoić potrzeby każdego gościa, możesz stworzyć uniwersalny wygląd swojego hotelu, który spodoba się praktycznie każdemu.

Oświetlenie w pokoju hotelowym

Jednym z ciekawych rozwiązań jest zastosowanie automatycznego oświetlenia, które włącza się po wykryciu ruchu. Takie wyposażenie hotelowe jest znacznie bardziej pomocne dla gości, którzy mogą mieć pełne ręce roboty z bagażem. Jest to wyraźna przewaga nad poszukiwaniem w ciemności włącznika światła. Trzymaj się ciepłych białych świateł, ponieważ chłodne białe światło może być zbyt ostre. Dzięki temu otrzymasz ciepłe, przytulne wnętrze, którego szukają ludzie. Jasne białe światło możesz użyć do lusterek kosmetycznych i łazienek, gdzie będą bardziej doceniane.

pexels pixabay 271618

Meble wielofunkcyjne, jako wyposażenie hotelowe

Wszyscy wiedzą, że w pokojach hotelowych jest mało miejsca. Znajdujemy w nich jedynie łóżko, jakieś krzesło i ewentualnie małą komodę. Pamiętaj, że dodatkowe wyposażenie hotelowe jest bardzo ważne, aby stworzyć domową atmosferę w hotelu. Dlaczego? Jeśli chcesz, aby twój pokój przypominał dom, wybierz wyposażenie hotelowe, dzięki któremu twoi goście będą mogli nie tylko spać, ale również wypić filiżankę pysznej kawy, zrobić make-up czy pracować zdalnie przy biurku. Rozważ dodanie wielofunkcyjnych mebli, które mogą być używane przez gości na wiele różnych sposobów, aby dać im więcej możliwości. Pomyśl o stolikach nocnych, które można rozszerzyć na prowizoryczny stół jadalny lub szafy z dodatkowymi półkami do przechowywania rzeczy. Możesz nawet umieścić ukryte schowki w siedzeniach przy oknie, które posłużą do schowania walizki do czasu wymeldowania. To umożliwi ludziom uporządkowanie bałaganu podczas dłuższego pobytu. Porządek i komfort — dzięki temu uzyskasz domową atmosferę w swoim hotelu.