Saszetka RFID Traveler, czyli jak dbać o bezpieczeństwo w podróży?

Saszetka RFID Traveler, czyli jak dbać o bezpieczeństwo w podróży?

26 października, 2020 Wyłączono przez A S

Lubisz podróże i często wyjeżdżasz? A może szukasz prezentu dla bliskiego Ci podróżnika? Zobacz jak zadbać o bezpieczeństwo w podróży i czym jest oraz jak pomaga w tym saszetka RFID Traveler!

Saszetka RFID Traveler – wszystko co musisz wiedzieć

Podczas podróży szczególną uwagę warto zwrócić na miejsce, w którym będziemy przechowywać i transportować dokumenty i pieniądze. Zwykły porfel wrzucony do plecaka czy torebki może nie być najbezpieczniejszą opcją. W tym przypadku doskonale sprawdzi się saszetka RFID Traveler. Jest to zabezpieczenie chroniące między innymi karty zbliżeniowe. Tego rodzaju akcesorium, zapewni komfortowe, ale przede wszystkim bezpieczne, przechowywanie biletów, np. lotniczych czy kolejowych. Będzie też świetnym miejscem na paszport, dowód osobisty, karty płatnicze oraz gotówkę. Saszetka uszyta została z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Prosty krój oraz stonowany, grafitowy kolor sprawiają, że saszetka dopasuje się do każdej stylizacji. Może być więc używana zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Posiada elastyczny pasek z regulacją długości oraz możliwością odpięcia. Komorę główną zapina się na zamek błyskawiczny, który ukryty został pod materiałem dla zwiększenia bezpieczeństwa. Z przodu znalazła się dodatkowa kieszonka, którą również zapinana się na zamek.

Na co zwrócić szczególną uwagę w podróży?

Będąc w podróży, oprócz szczególnej uwagi zwracanej na dokumenty, czy gotówkę oraz kart płatnicze, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nocą nie poruszać się samemu i pilnować się wzajemnie. Najlepszym wyjściem jest korzystanie z własnego lub wypożyczonego samochodu albo komunikacji miejskiej czy sprawdzonej firmy przewozowej.