Seria „najlepsze telefony” – iPhone 5S

Seria „najlepsze telefony” – iPhone 5S

22 lipca, 2018 Wyłączono przez GZ

Najlepsze iPhone 5S – czyli model sprzed niemal 5 lat

jakieś fajne telefony? Sprawdź Najlepsze iPhone 5SNajlepsze iPhone 5S dostępne obecnie na rynku – zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tym modelem telefonu od Apple do przeglądania obecnie aktualnych ofert w naszej porównywarce cenowej. Czy iPhone 5S należy do najlepszych obecnie smartfonów na rynku? Cóż, z pewnością nie jest to model najnowszy- jego premiera miała miejsce niemal 5 lat temu, ale to nie ma aż takiego znaczenia.

Rozmawiając i pisząc o smartfonach, rozważając kwestię najlepszych, w tym iPhone 5S, często zapominamy, że to, co jest naprawdę istotne, to nie tyle jakość czy nowoczesność poszczególnych podzespołów, albo jaki wynik może osiągnąć w sztucznych benchmarkach, ale jego ogólna usability i to w użytkowaniu na co dzień. Jeśli smartfon ma nas olśnić przez tylko jeden miesiąc od jego zakupu, by potem niejako się rozsypać, nie zepsuć, ale pogorszyć swoje funkcjonowanie – what’s the point?

A więc jak podsumować tekst o iPhone 5S

Najlepsze iPhone 5S są doskonałe do pracy i rozrywkiiPhone 5S chciał być najlepszy, dlatego postawił na coś innego – z jednej strony, jak na owe czasy, rozwiązania technologiczne z pewnością były zaawansowane – bowiem jest to 64 bitowy procesor A7, a do tego M7 jako koprocesor, zbierający i przetwarzający dane np z GPS albo z żyroskopu, co dawało duże możliwości programowe, co również zapewniał nowoczesny system iOS 7.

Zapraszamy do przeglądania ofert w naszej porównywarce cenowej!