Jak możesz spędzać Sylwester w Krakowie?

Jak możesz spędzać Sylwester w Krakowie?

15 grudnia, 2020 Wyłączono przez ASt

Sylwester w Krakowie? Przeżycie tej wyjątkowej nocy w tak wspaniałym mieście jest świetnym pomysłem. Jednak jeśli nie wiesz, jak chcesz go spędzić – przedstawiamy pomysły na tę ostatnią noc w roku.

Pomysły na Sylwester w Krakowie

Wigilia Nowego Roku najczęściej kojarzy nam się z hucznym balem, imprezą przy glośnej muzyce, koncertem na rynku z tłumem ludzi. I dobrze! To noc, podczas której mamy bawić się najlepiej jak możemy. Pomysł na spędzenie nocy sylwestrowej na Krakowskim Rynku jest w tym roku niezbyt zachęcający. Zawsze jest to jednak z atrakcyjniejszych i największych imprez z Polsce. jednak sytuacja pandemii i niebezpieczeństwo zarażenia się covid 19 sprawia, że lepiej tego uniknąć. Sylwester w Krakowie może mieć jednak inną formę. Jak więc bawić się w mniejszym i bezpieczniejszym gronie?

pexels cottonbro 3171837

Mała impreza – tylko z najbliższymi

Kameralny Sylwester w Krakowie to świetny pomysł. Spotkanie na domówce z przyjaciółmi, dużą ilością słodyczy, czipsów i wybranego samodzielnie szampana. To wspaniały sposób, ponieważ nie tylko towarzystwo, ale też muzyka, jej natężenie i wystrój może być dopasowany do naszego gustu. Taka domówka to dobre rozwiązanie dla grupy przyjaciół, bliskiej rodziny. Nawet przy mniejsze liczbie gości zabawa może być szampańska i niezapomniana. Najlepiej bawimy się w naszym ulubionym towarzystwie – dlaczego więc nie spędzić z nim tej ważnej nocy?