Zakłady wzajemne – co warto wiedzieć na ich temat?

Zakłady wzajemne – co warto wiedzieć na ich temat?

27 kwietnia, 2020 Wyłączono przez RG

Jeśli uwielbiasz sport i chętnie oglądasz różne wydarzenia telewizji to warto pomyśleć o zwiększeniu emocji! Jeśli jesteś dobry w obstawianiu i często masz przeczucia, które okazują się prawdziwe koniecznie sprawdź czym są zakłady wzajemne. W dzisiejszym artykule pragniemy przedstawić najważniejsze informacje na ten temat. Zapraszamy do lektury!

Zakłady wzajemne – najważniejsze informacje

Zakłady wzajemne to rodzaj zakładów bukmacherskich, które polegają na przewidywaniu wyników sportowych. Pamiętaj o tym, że u większości bukmacherów oferujących swoje usługi w dzisiejszych czasach można obstawiać także inne rzeczy. Często udostępniają oni wydarzenia polityczne i rozrywkowe, zarówno w formie przed, jak i live. Opisywany przez nas typ zakładów występuje w dwóch formach – jako totalizator i bukmacherstwo.

Rodzaje zakładów bukmacherskich

Najpopularniejsze zakłady wzajemne to tzw. zakłady pojedyncze. W tym przypadku wysokość wygranej jest obliczana poprzez mnożenie stawki przez kurs zakładu. Kolejnym typem jest zakład akumulacyjny, w którym obstawiać można więcej niż jedno zdarzenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można podnieść swoją wygraną, lecz warto pamiętać że prawidłowe trafienie kilku zdarzeń może być znacznie trudniejsze niż jednego. Ciekawostką jest, że duża część firm bukmacherskich pozwala obstawiać zdarzenia takie jak: dokładny wynik, ilość kartek, czy rzutów rożnych.

logo etoto